MENU
PRODUKTY

O mnie

Nazywam się Sabina Kuczek. Ukończyłam historię sztuki na warszawskim UKSW. Po studiach postanowiłam spełnić jedno ze swoich marzeń i zająć się metaloplastyką. Kreowanie biżuterii stało się moją pasją.

 

Starannie dobieram wszystkie półprodukty aby cieszyły oko i były trwałe w użytkowaniu. W ofercie znaczącą rolę pełni stal chirurgiczna, która ma fundamentalną zaletę: jest trwalsza od złota i srebra. Staram się aby materiały były dobrego gatunku. Do produkcji wykorzystuję głównie metale półszlachetne m.in. mosiądz, miedź, brąz,etc. oraz kamienie naturalne np. agat, hematyt, jadeit, opal, kwarc, howlit, lazuryt, sodalit, turkus.

 

Cały czas poszukuję nietypowych, zaskakujących połączeń materiałów. Eksperymentuję również z ręcznie wykonanymi, szkliwionymi, ceramicznymi elementami. Ciągle uczę się nowych technik, dużo pracuję, doskonale swoje umiejętności pod okiem znajomego jubilera z Paryża, który miał okazję pracować m.in. dla Coco Chanel.

 

Interesuję się modą dlatego kolekcje charakteryzuje różnorodność, adaptacja do obowiązujących trendów. Jestem elastyczna
i dopasowuję się do potrzeb, wymagań klientów. Realizuję projekty minimalistyczne, wyolbrzymione, geometryczne.

 

Biżuteria jest kwestią indywidualną. Chcę aby każdy czuł się w niej dobrze. Pomagam Paniom podkreślać swoje naturalne piękno. Bogaty asortyment sprawi, że wszyscy znajdą coś dla siebie. W dzisiejszych czasach każdy człowiek pragnie mieć własną tożsamość dlatego chce wyróżniać się z tłumu. Dzięki swojej działalności mogę pomóc wielu osobom w kreowaniu własnego wizerunku jak również tym, którzy chcą być zawsze na czasie i mieć coś pięknego na wyjątkowe okazje.

 

Wszelkie prawa do projektów,zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.